LVCOB VAL-035-1205-GEN3
LVCOB VAL-048-1207-GEN4
LVCOB VAL-050-1208-GEN4
LVCOB VAL-073-1212-GEN3
Şerit LED
LS E -500/830/5 IP20
LS E -500/840/5 IP20
LS E -500/830/5 IP65
LS E -500/840/5 IP65
3535
XP-G3
XT-E
5050
J Class 5050
RGB
CLX6E
CERTADRIVE KOMPAKT
11W 0.25A 42V I 230V
15W 0.35A 42V I 230V
21W 0.5A 42V I 230V
30W 0.7A 42V I 230V
34W 0.8A 42V 230V
40W 0.9A 44V 230V
41W 1.05A 39V 230V
CERTADRIVE LED TRANSFORMER 24V
CertaDrive LED Transformer 30W 24VDC
CertaDrive LED Transformer 60W 24VDC
CertaDrive LED Transformer 120W 24VDC
CertaDrive LED Transformer 180W 24VDC
XITANIUM Linear-Dipswitch (Non-SELV)
Xitanium 19W 200-350mA 54V DS 230V
Xitanium 42W 175-300mA 140V DS 230V
Xitanium 44W 200-350mA 125V DS 230V
Xitanium 65W 200-350mA 185V DS 230V
XITANIUM DALI Kompakt Mini Dipswitch (SELV)
Xi-15W-m-0.2-0.35A-42V-DS-S-TD-230V
Xi-25W-m-0.45-0.6A-42V-DS-S-TD-230V
Xi-36W-m-0.7-0.85A-42V-DS-S-TD-230V
Xi-40W-m-0.9-1.05A-42V-DS-S-TD-230V
XITANIUM DALI Linear (Non-SELV)
Xitanium 35W 0.08-0.35A 220V TD21 230V
Xitanium 60W 0.08-0.35A 300V TD21 230V
Xitanium 60W 0.15-0.5A 220V TD21 230V
Xitanium 75W 0.12-0.4A 215V TD 230V
Xitanium 90W 0.25-0.7A 220V TD21 230V
XITANIUM LP OUTDOOR IP67
40W 0.3-1.05A S1 WL I150
65W 0.3-1.05A S1 WL I150
65W 0.5-1.5A S1 WL I150
100W 0.3-1.05A S1 WL I155
100W 0.5-1.5A S1 WL I155
150W 0.3-1.05A S1 WL I175
150W 0.5-1.5A S1 WL I175
200W 0.3-1.05A S1 WL I195
200W 0.5-1.5A S1 WL I195
250W 0.3-1.05A S1 WL I215
250W 0.5-1.5A S1 WL I215
XITANIUM SR Linear Flextune-Simpleset (Non-SELV)
Xitanium 36W 0.08-0.4A 220V SR FlexTune 230V
Xitanium 75W 0.15-0.7A 220V SR FlexTune 230V
XITANIUM Round Shape High Bay IP65
Xi 100W 0.35-0.55A WL RI129
Xi 100W 0.35-0.55A WL RI129S
Xi 150W 0.52-0.84A WL RI129
Xi 150W 0.52-0.84A WL RI129S
Xi 200W 0.66-1.1A WL RI129
Xi 200W 0.66-1.1A WL RI129S
Xi 240W 0.82-1.35A WL RI129
Xi 240W 0.82-1.35A WL RI129S