LF-ACD120A-1050-220
LF-ACD165A-1050-236
D4i
LF-ACD040B-1050-57
LF-ACD075B-1050-115
LF-ACD120B-1050-220
LF-ACD165B-1050-236
ON / OFF
LF-ACD075C-1050-115
ON/OFF with NFC
LF-ACD040D-1050-57
LF-ACD075D-1050-115
LF-ACD120D-1050-220
LF-ACD165D-1050-236
DALI CC COMPACT
LF-ADD009-0200-42
LF-ADD013-0400-42
LF-AAD008-0350-42
LF-AAD012-0400-42
DALI CV COMPACT
LF-GSD075YV024B
LF-GSD150YV024B
SURGE PROTECTOR DEVICE (SPD)
SS-SPD-US10
HIGHBAY ROUND DRIVER
90-305VAC
SS-120CNL-E260
SS-150CNL-E260
SS-200CNL-E260
198-264VAC
SS-100CNL-GXX V00 SPEC
SS-150CNL-GXX V00 SPEC
SS-200CNL-GXX V00 SPEC
SS-240CNL-GXX V00 SPEC
IP67 1-10V PROGRAMMABLE
PLASTIC CASE
SS-25VH-P
SS-40VH-P
SS-60VH-P
METAL CASE
SS-25VH-A
SS-40VH-A
SS-60VH-A
IP67 DALI
SS-75GA-E
SS-100GA-E
SS-150GA-E
SS-200GA-E
SS-250GA-E
SMART 3-CIRCUITS ADAPTER SERIES
CLASSIC 3-CIRCUITS ADAPTER SERIES
DALI 3-CIRCUIT ADAPTER
ULTIMATE ADAPTER SERIES
SLIM ULTIMATE ADAPTER SERIES
SINGLE LENS SERIES
2x2 5050 SERIES
2X2 9090 SERIES
2X6 IP SERIES
2X9 SERIES
5IN1 IP SERIES
8IN1 5050 SERIES
12IN1 ROUND SERIES
3X4 5050 SERIES
1X12 IP SERIES
4X4 5050 SERIES
16IN1 IP SERIES
1X24 SERIES
24IN1 5050 SERIES
24IN1 IP SERIES
28IN1 IP SERIES
3X11 SERIES
3X11 IP SERIES
36IN1 IP SERIES
40IN1 IP SERIES
64IN1 IP SERIES
96IN1 IP SERIES
L285 LINEAR SERIES
HIGHBAY ROUND SERIES
SET REFLECTOR SERIES
GLASS LENS SERIES
NEON FLEX SERIES
FLEX SERIES
STANDART NEON FLEX SERIES
MINI NEON FLEX SERIES
HIGH NEON FLEX SERIES
DOUBLE SIDE NEON FLEX SERIES
OMNI NEON FLEX SERIES
RGB NEON FLEX SERIES
VIDEO NEON FLEX SERIES
SIGNAGE MODULE
0.72W 12V
1.08W 12V
1.20W 12V
1.50W 12V